GIGABYTE M32UC 32inch 1500R VA
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): M32UC
Prekės kodas (MPN): M32UC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 916,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M32UC - LED monitor - curved - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class F |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | KVM Switch, USB 3.2 hub |
| Panel type: | SS VA |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 160 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Hdr capable: | HDR400 / DisplayHDR 400 |
| Response time: | 2 ms (gray-to-gray), 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 93% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.05 cm x 18.39 cm x 55.5 cm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Compliant standards: | CEC, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas With the high curvature and the fast refresh rate, GIGABYTE gaming monitors bring a great experience for the ultimate in-depth immersive gaming experience. Users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1 ms response time UHD with 144 Hz (OC 160 Hz for DP) 8-bit color, 93% DCI-P3 It's clearly fast One for all OSD Sidekick Black equalizer Game assist Auto-update Six axis color control HDMI CEC Apply picture mode Simple but stylish Flicker-free Clear sound Low blue light Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte M32UC - LED monitor - curved - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class F |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | KVM Switch, USB 3.2 hub |
| Panel type: | SS VA |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 160 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Hdr capable: | HDR400 / DisplayHDR 400 |
| Response time: | 2 ms (gray-to-gray), 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 93% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.05 cm x 18.39 cm x 55.5 cm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Compliant standards: | CEC, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
With the high curvature and the fast refresh rate, GIGABYTE gaming monitors bring a great experience for the ultimate in-depth immersive gaming experience. Users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1 ms response time
UHD with 144 Hz (OC 160 Hz for DP)
8-bit color, 93% DCI-P3
It's clearly fast
One for all
OSD Sidekick
Black equalizer
Game assist
Auto-update
Six axis color control
HDMI CEC
Apply picture mode
Simple but stylish
Flicker-free
Clear sound
Low blue light
Perfect viewing angle