GIGABYTE M32U 4K LED GAMING MONITOR 32in
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): M32U
Prekės kodas (MPN): M32U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1141,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M32U - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.53 cm x 24.43 cm x 58.53 cm |
| Weight: | 10.35 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, the monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, so users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1ms MPRT response time UHD resolution with 144Hz refresh rate Simple but stylish design Perfect viewing angle Flicker-Free preventing eye strain and fatigue Clear sound offering the quality sound experience |
| Product description: | Gigabyte M32U - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | VESA Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.53 cm x 24.43 cm x 58.53 cm |
| Weight: | 10.35 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, the monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, so users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1ms MPRT response time
UHD resolution with 144Hz refresh rate
Simple but stylish design
Perfect viewing angle
Flicker-Free preventing eye strain and fatigue
Clear sound offering the quality sound experience