GIGABYTE M32Q 32inch SS IPS monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): M32Q
Prekės kodas (MPN): M32Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 693,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M32Q - LED monitor - 32" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.273 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 0.8 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.53 cm x 24.43 cm x 58.53 cm |
| Weight: | 10.2 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2, TÜV Rheinland Certified Eye-Care |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is that monitors form as a synergistic effect and bring out advanced performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos Fast response time Simple but stylish Flicker-Free technology Ergonomic design Auto update Higher level of customized color adjustment Black equalizer |
| Product description: | Gigabyte M32Q - LED monitor - 32" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.273 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 0.8 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.53 cm x 24.43 cm x 58.53 cm |
| Weight: | 10.2 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2, TÜV Rheinland Certified Eye-Care |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is that monitors form as a synergistic effect and bring out advanced performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
Fast response time
Simple but stylish
Flicker-Free technology
Ergonomic design
Auto update
Higher level of customized color adjustment
Black equalizer