GIGABYTE M28U 28inch SS IPS Monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): M28U
Prekės kodas (MPN): M28U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 942,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M28U - LED monitor - 4K - 28" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 28" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.16 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 2 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 63.65 cm x 19.36 cm x 53.42 cm |
| Weight: | 6.93 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, the monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1ms GTG response time UHD resolution with 144Hz refresh rate Simple but stylish design Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte M28U - LED monitor - 4K - 28" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 28" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 33 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.16 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 2 ms (MPRT) |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 63.65 cm x 19.36 cm x 53.42 cm |
| Weight: | 6.93 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, the monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1ms GTG response time
UHD resolution with 144Hz refresh rate
Simple but stylish design
Perfect viewing angle