GIGABYTE M27F A 27inch SS IPS
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): M27F A
Prekės kodas (MPN): M27F A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 289,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte M27F A - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.31 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.57 cm x 22.933 cm x 51.749 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Compliant standards: | CEC, DisplayPort 1.2 |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos One for all 1ms GTG response time FHD & 165Hz 8-bit color, 99% sRGB Simple but stylish OSD Sidekick Timer Counter Crosshair Alignment Aim Stabilizer Sync Dashboard Black equalizer HDMI CEC Apply picture mode Higher level of customized color adjustment Auto-update Flicker-free Low blue light Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte M27F A - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.31 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.57 cm x 22.933 cm x 51.749 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Compliant standards: | CEC, DisplayPort 1.2 |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
One for all
1ms GTG response time
FHD & 165Hz
8-bit color, 99% sRGB
Simple but stylish
OSD Sidekick
Timer
Counter
Crosshair
Alignment
Aim Stabilizer Sync
Dashboard
Black equalizer
HDMI CEC
Apply picture mode
Higher level of customized color adjustment
Auto-update
Flicker-free
Low blue light
Perfect viewing angle