GIGABYTE M/B H610M H V3 DDR4 1.0 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): H610M H V3 DDR4
Prekės kodas (MPN): H610M H V3 DDR4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 2026-05-27 - / 10 vnt. | - | 75,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 180 g |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Gross weight: | 0.635 kg |
| Gross depth (mm): | 225 mm |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 65 mm |
| Volume (m3): | 0.0026325 m³ |
| Net weight: | 0.435 kg |
| Tare weight (kg): | 0.2 kg |
| Palette Qty: | 328 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 180 g |
| Plastic (No PET): | 20 g |
| Gross weight: | 0.635 kg |
| Gross depth (mm): | 225 mm |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Gross height (mm): | 65 mm |
| Volume (m3): | 0.0026325 m³ |
| Net weight: | 0.435 kg |
| Tare weight (kg): | 0.2 kg |
| Palette Qty: | 328 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |