Gigabyte H810M H | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): H810M H
Prekės kodas (MPN): H810M H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 111,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 235 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 215.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 235 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |