Gigabyte H610M K DDR4 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 2, Chipset Intel
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 49 vnt. 1-5 d.d. 49 / - vnt. | - | 72,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 220 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 Express |
| Producer product name: | H610M K DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 2 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 8.02 kg |
| Tare weight master carton: | 0.787 kg |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.79 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 220 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 Express |
| Producer product name: | H610M K DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 2 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 8.02 kg |
| Tare weight master carton: | 0.787 kg |