Gigabyte H610M D3H WIFI DDR4 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 100,89 € | |
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
- | 105,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 337 pc(s) |
| Producer product name: | H610M D3H WIFI DDR4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 motherboard is designed with features to meet the demands of modern computing. It supports Intel's 12th, 13th, and 14th Generation processors, providing compatibility with performance. With a micro ATX form factor, this motherboard is ideal for compact builds that do not compromise on features. Users will appreciate the dual-channel memory architecture and support for DDR4 RAM, enabling efficient multitasking and system performance. Built-in high definition audio and multiple USB ports enhance connectivity while the durable design ensures longevity and system stability. The integrated WiFi and Ethernet connections support fast networking for seamless online performance. This motherboard offers reliability and versatility for various applications, from gaming to productivity tasks. Funkcijos Supports 12th, 13th, and 14th Generation Intel processors Equipped with high definition audio and dual-channel memory architecture Includes multiple USB ports and HDMI for extensive connectivity Durable design with hardware monitoring features Integrated WiFi and Gigabit Ethernet for efficient networking |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 43.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 337 pc(s) |
| Producer product name: | H610M D3H WIFI DDR4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The GIGABYTE H610M D3H WIFI DDR4 motherboard is designed with features to meet the demands of modern computing. It supports Intel's 12th, 13th, and 14th Generation processors, providing compatibility with performance. With a micro ATX form factor, this motherboard is ideal for compact builds that do not compromise on features. Users will appreciate the dual-channel memory architecture and support for DDR4 RAM, enabling efficient multitasking and system performance. Built-in high definition audio and multiple USB ports enhance connectivity while the durable design ensures longevity and system stability. The integrated WiFi and Ethernet connections support fast networking for seamless online performance. This motherboard offers reliability and versatility for various applications, from gaming to productivity tasks.
Funkcijos
Supports 12th, 13th, and 14th Generation Intel processors
Equipped with high definition audio and dual-channel memory architecture
Includes multiple USB ports and HDMI for extensive connectivity
Durable design with hardware monitoring features
Integrated WiFi and Gigabit Ethernet for efficient networking