Gigabyte H610I DDR4 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 129,71 € | |
| S2 | - / - | - | 133,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.97 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 Express |
| Producer product name: | H610I DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Funkcijos Supports Intel Core processors Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, 2 DIMMs 4+1+1 Hybrid Digital VRM design NVMe PCIe 3.0 x4 M.2 High quality audio capacitors and Audio Noise Guard Smart Fan 6 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with FAN STOP Anti-sulfur resistors design |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 0.97 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Net weight: | 0.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 Express |
| Producer product name: | H610I DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Funkcijos
Supports Intel Core processors
Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, 2 DIMMs
4+1+1 Hybrid Digital VRM design
NVMe PCIe 3.0 x4 M.2
High quality audio capacitors and Audio Noise Guard
Smart Fan 6 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with FAN STOP
Anti-sulfur resistors design