Gigabyte H410M S2H V2 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1200, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H,
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 79,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 235 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00348975 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 190 g |
| Plastic (No PET): | 40 g |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H |
| Producer product name: | H410M S2H V2 1.0 M/B |
| Compatible processor series: | Supports 10th Gen Intel Core Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 55 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 235 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00348975 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 190 g |
| Plastic (No PET): | 40 g |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H |
| Producer product name: | H410M S2H V2 1.0 M/B |
| Compatible processor series: | Supports 10th Gen Intel Core Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Warranty: | 36 month(s) |