Gigabyte H410M H V2 1.0 M/B Processor family Intel, Processor socket LGA1200, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Micro ATX,
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 68,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | H410M H V2 1.0 M/B |
| Graphics processor family: | |
| Graphics processor: | |
| Memory clock speed: | MHz |
| Processor frequency: | MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | GB |
| Graphics adapter memory type: | |
| DisplayPorts quantity: | |
| HDMI ports quantity: | |
| Interface type: | |
| Compatible processor series: | Supports 10th Gen Intel Core Processors |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Micro ATX |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Intel H |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | H410M H V2 1.0 M/B |
| Graphics processor family: | |
| Graphics processor: | |
| Memory clock speed: | MHz |
| Processor frequency: | MHz |
| Discrete graphics adapter memory: | GB |
| Graphics adapter memory type: | |
| DisplayPorts quantity: | |
| HDMI ports quantity: | |
| Interface type: | |
| Compatible processor series: | Supports 10th Gen Intel Core Processors |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Micro ATX |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Intel H |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |