GIGABYTE GV-N507TAERO OC-16GD 1.0
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GV-N507TAERO OC-16GD
Prekės kodas (MPN): GV-N507TAERO OC-16GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 29 vnt. 1-5 d.d. 29 / - vnt. | 1365,07 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
1466,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.48 kg |
| Gross width (mm): | 210.50 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.87 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 278 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G graphics card brings performance to gamers and creators alike. With a high capacity of 16 GB GDDR7 SDRAM and a memory speed of 28 Gbps, it ensures smooth gameplay and seamless graphic rendering at stunning resolutions. Delivering a maximum external resolution of 7680 x 4320, this graphics card can support up to 4 monitors simultaneously, making it suitable for immersive multi-display setups or advanced creative workflows. Its PCI Express 5.0 interface allows for quick data transfer rates, enabling faster processing and an enhanced gaming experience. Funkcijos Supports resolutions up to 7680 x 4320 Equipped with 16 GB GDDR7 SDRAM for high performance Dual BIOS for added flexibility and stability Features GIGABYTE WINDFORCE cooling design for efficient thermal management Compatible with NVIDIA DLSS 4 technology for improved frame rates |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.48 kg |
| Gross width (mm): | 210.50 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.87 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 278 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G graphics card brings performance to gamers and creators alike. With a high capacity of 16 GB GDDR7 SDRAM and a memory speed of 28 Gbps, it ensures smooth gameplay and seamless graphic rendering at stunning resolutions. Delivering a maximum external resolution of 7680 x 4320, this graphics card can support up to 4 monitors simultaneously, making it suitable for immersive multi-display setups or advanced creative workflows. Its PCI Express 5.0 interface allows for quick data transfer rates, enabling faster processing and an enhanced gaming experience.
Funkcijos
Supports resolutions up to 7680 x 4320
Equipped with 16 GB GDDR7 SDRAM for high performance
Dual BIOS for added flexibility and stability
Features GIGABYTE WINDFORCE cooling design for efficient thermal management
Compatible with NVIDIA DLSS 4 technology for improved frame rates