GIGABYTE GV-N3050WF2OCV2-6GD 1.0 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GV-N3050WF2OCV2-6GD
Prekės kodas (MPN): GV-N3050WF2OCV2-6GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 263,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 357.00 mm |
| Gross height (mm): | 72.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 182.00 mm |
| Net weight: | 1.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.69 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 185 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 357.00 mm |
| Gross height (mm): | 72.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 182.00 mm |
| Net weight: | 1.26 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.69 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 185 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |