GIGABYTE GP-UD750GM 750W 80+ Gold
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GP-UD750GM
Prekės kodas (MPN): GP-UD750GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 112,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte UD750GM - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 61 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos Ultra-durable Main Japanese capacitors Enhanced thermal solution 120mm smart hydraulic bearing (HYB) fan OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection 80 PLUS Gold certified Fully modular design Powerful single +12V rail Compact design |
| Product description: | Gigabyte UD750GM - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 61 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos
Ultra-durable
Main Japanese capacitors
Enhanced thermal solution
120mm smart hydraulic bearing (HYB) fan
OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
80 PLUS Gold certified
Fully modular design
Powerful single +12V rail
Compact design