GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 1000W 80+ Gold
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): GP-UD1000GM PG5
Prekės kodas (MPN): GP-UD1000GM PG5
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 189,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte UD1000GM PG5 - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 1000W 80+ Gold |
| Product description: | Gigabyte UD1000GM PG5 - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
GIGABYTE GP-UD1000GM PG5 1000W 80+ Gold