GIGABYTE GP-P650G power supply unit 650 W 20+4 pin ATX ATX Black Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GP-P650G GEU1
Prekės kodas (MPN): GP-P650G GEU1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 63,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.19 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 86.00 mm |
| Gross weight: | 2.19 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 170.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 457 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |