GIGABYTE GP-P1000GM PSU 1000W 80+ Gold
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GP-P1000GM
Prekės kodas (MPN): GP-P1000GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 115,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte P1000GM - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Funkcijos Fully modular design 80 Plus Gold certified 120mm smart Hydraulic Bearing (HYB) fan Single +12v rail |
| Product description: | Gigabyte P1000GM - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.31 |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Funkcijos
Fully modular design
80 Plus Gold certified
120mm smart Hydraulic Bearing (HYB) fan
Single +12v rail