Gigabyte GP-GSTFS31480GNTD 480 GB SSD interface SATA Write speed 480 MB/s Read speed 550 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 105,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.052 kg |
| Net weight: | 0.043 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.009 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 121 mm |
| Volume (m3): | 0.000363 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 3 g |
| Solid-state drive capacity: | 480 GB |
| Write speed: | 480 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | GP-GSTFS31480GNTD |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 0.51 kg |
| Tare weight master carton: | 0.321 kg |
| Palette Qty: | 530 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.052 kg |
| Net weight: | 0.043 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.009 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Gross height (mm): | 121 mm |
| Volume (m3): | 0.000363 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 3 g |
| Solid-state drive capacity: | 480 GB |
| Write speed: | 480 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | GP-GSTFS31480GNTD |
| Plastic (No PET): | 6 g |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 0.51 kg |
| Tare weight master carton: | 0.321 kg |
| Palette Qty: | 530 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |