Gigabyte GP-GSTFS31100TNTD 1000 GB, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 550 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 178,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 69.85 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 7.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 43.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5-inch |
| Producer product name: | GP-GSTFS31100TNTD |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 69.85 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 7.00 mm |
| Net weight: | 0.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 43.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5-inch |
| Producer product name: | GP-GSTFS31100TNTD |
| Warranty: | 36 month(s) |