Gigabyte GP-GSM2NE8256GNTD 256 GB, SSD interface M.2 NVME, Write speed 800 MB/s, Read speed 1200 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 89,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 2.30 mm |
| Gross weight: | 0.065 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.015 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 800 MB/s |
| Read speed: | 1200 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| SSD form factor: | |
| Producer product name: | GP-GSM2NE8256GNTD |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 2.30 mm |
| Gross weight: | 0.065 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.015 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 800 MB/s |
| Read speed: | 1200 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| SSD form factor: | |
| Producer product name: | GP-GSM2NE8256GNTD |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Warranty: | 36 month(s) |