GIGABYTE GK-AORUS K1 Gaming Keyboard
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GK-AORUS K1
Prekės kodas (MPN): GK-AORUS K1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 102,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AORUS K1 - keyboard Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Hot keys function: | Multimedia, backlight control |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | CHERRY MX Red |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 13 cm x 4 cm |
| Weight: | 1.125 kg |
Funkcijos RGB Fusion 2.0 - 16.7M colors synchronize with other AORUS devices Superior Cherry MX mechanical gaming key switches On-the-fly multimedia and backlight control All keys programmable with on-board memory Full-range anti-ghosting capability Cable management |
| Product description: | AORUS K1 - keyboard Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Hot keys function: | Multimedia, backlight control |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | CHERRY MX Red |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 13 cm x 4 cm |
| Weight: | 1.125 kg |
Funkcijos
RGB Fusion 2.0 - 16.7M colors synchronize with other AORUS devices
Superior Cherry MX mechanical gaming key switches
On-the-fly multimedia and backlight control
All keys programmable with on-board memory
Full-range anti-ghosting capability
Cable management