Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 1370,38 € | |
| S2 | - / - | 1295,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.48 kg |
| Gross width (mm): | 210.50 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.87 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 278 pc(s) |
| Interface type: | PCI-E 5.0 |
| Producer product name: | GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G is designed to deliver performance for gamers and creators alike. Equipped with NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GPU, this graphics card boasts 16 GB of GDDR7 SDRAM memory and a bus width of 256-bit, ensuring smooth gameplay and seamless multitasking. With a maximum external resolution of 7680 x 4320, it supports up to four monitors, providing an expansive viewing experience for immersive gaming or detailed content creation. Funkcijos 16 GB GDDR7 memory for high-performance gaming and multitasking Supports up to 7680 x 4320 resolution for stunning visuals Equipped with GIGABYTE WINDFORCE cooling design for efficient thermal management NVIDIA DLSS 4 technology enhances performance and graphics quality Compliant with DisplayPort 2.1a for advanced connectivity options |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.48 kg |
| Gross width (mm): | 210.50 mm |
| Net weight: | 1.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.87 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 278 pc(s) |
| Interface type: | PCI-E 5.0 |
| Producer product name: | GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G is designed to deliver performance for gamers and creators alike. Equipped with NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GPU, this graphics card boasts 16 GB of GDDR7 SDRAM memory and a bus width of 256-bit, ensuring smooth gameplay and seamless multitasking. With a maximum external resolution of 7680 x 4320, it supports up to four monitors, providing an expansive viewing experience for immersive gaming or detailed content creation.
Funkcijos
16 GB GDDR7 memory for high-performance gaming and multitasking
Supports up to 7680 x 4320 resolution for stunning visuals
Equipped with GIGABYTE WINDFORCE cooling design for efficient thermal management
NVIDIA DLSS 4 technology enhances performance and graphics quality
Compliant with DisplayPort 2.1a for advanced connectivity options