Gigabyte GeForce RTX 5050 D6 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 391,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 225.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 277 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI-E 5.0 |
| Producer product name: | GeForce RTX 5050 D6 8G |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5050 |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 297.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.35 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 225.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 277 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI-E 5.0 |
| Producer product name: | GeForce RTX 5050 D6 8G |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5050 |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |