GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N3050WF2OCV2-8GD
Prekės kodas (MPN): GV-N3050WF2OCV2-8GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 344,24 € | |
| S1 | 37 vnt. 1-5 d.d. 37 / - vnt. |
350,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1792 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Effective memory clock: | 14000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI DVI-D |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.02 cm x 24.36 cm x 12.48 cm |
| Package type: | Box |
Funkcijos NVIDIA Ampere streaming multiprocessors 2nd generation RT cores 3rd generation Tensor cores Powered by GeForce RTX 3050 Integrated with GDDR6 128-bit memory interface WINDFORCE cooling system 90 mm unique blade fan |
| Product description: | Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 - graphics card - GF RTX 3050 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory: | 8 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1792 MHz |
| Cuda cores: | 2560 |
| Effective memory clock: | 14000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI DVI-D |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 4.02 cm x 24.36 cm x 12.48 cm |
| Package type: | Box |
Funkcijos
NVIDIA Ampere streaming multiprocessors
2nd generation RT cores
3rd generation Tensor cores
Powered by GeForce RTX 3050
Integrated with GDDR6 128-bit memory interface
WINDFORCE cooling system
90 mm unique blade fan