GIGABYTE GeForce GTX 1650 OC
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1650OC-4GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1650OC-4GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 239,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 OC Low Profile 4G - Overclocked Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1695 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 8002 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a new unified memory architecture with twice the cache of its predecessor, Turing shaders enable awesome performance increases on today's games. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler and quieter gaming experience that take advantage of Turing's advanced graphics features. Funkcijos Powered by GeForce GTX 1650 Integrated with 4GB GDDR5 128bit memory Low profile design with 167mm card length Supports up to 3 displays |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 OC Low Profile 4G - Overclocked Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1695 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 8002 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas
Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a new unified memory architecture with twice the cache of its predecessor, Turing shaders enable awesome performance increases on today's games. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler and quieter gaming experience that take advantage of Turing's advanced graphics features.
Funkcijos
Powered by GeForce GTX 1650
Integrated with 4GB GDDR5 128bit memory
Low profile design with 167mm card length
Supports up to 3 displays