GIGABYTE GeForce GTX 1650 OC 4G
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1650OC-4GD
Prekės kodas (MPN): GV-N1650OC-4GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 246,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 OC 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1710 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 8002 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 19.1 cm x 11.2 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The WINDFORCE 2X cooling system in this graphics card features 2x 80mm unique blade fans, alternate spinning fan, and 3D active fan, together delivering an effective heat dissipation. Funkcijos Powered by GeForce GTX 1650 Integrated with 4GB GDDR5 128-bit memory interface WINDFORCE 2X cooling system with alternate spinning fans 80 mm unique blade fan |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 OC 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1710 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 8002 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 19.1 cm x 11.2 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The WINDFORCE 2X cooling system in this graphics card features 2x 80mm unique blade fans, alternate spinning fan, and 3D active fan, together delivering an effective heat dissipation.
Funkcijos
Powered by GeForce GTX 1650
Integrated with 4GB GDDR5 128-bit memory interface
WINDFORCE 2X cooling system with alternate spinning fans
80 mm unique blade fan