GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 OC
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1656OC-4GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1656OC-4GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 251,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC Low Profile 4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1620 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort 2 x |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas GIGABYTE Custom-designed cooling system delivers an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures. Low profile design with 167mm card length saves more spaces and fits slim or smaller system. Equip with one Dual-link DVI-D, one DP, and two HDMI ports and support up to 4 displays. Lower RDS(on) MOSFETs are specially designed to produce lower switching resistance for faster electric current charging and discharging at extremely low temperature. Metal Choke hold energy much longer than common iron-core chokes at high frequency, thus effectively reduce core energy loss and EMI interference. Lower ESR Solid Capacitors ensure better electronic conductivity for excellent system performance and longer lifespan. Funkcijos Powered by GeForce GTX 1650 NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience Integrated with 4GB GDDR6 128bit memory Low profile design with 167mm card length Supports up to 4 displays |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC Low Profile 4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1620 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort 2 x |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas
GIGABYTE Custom-designed cooling system delivers an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures. Low profile design with 167mm card length saves more spaces and fits slim or smaller system. Equip with one Dual-link DVI-D, one DP, and two HDMI ports and support up to 4 displays. Lower RDS(on) MOSFETs are specially designed to produce lower switching resistance for faster electric current charging and discharging at extremely low temperature. Metal Choke hold energy much longer than common iron-core chokes at high frequency, thus effectively reduce core energy loss and EMI interference. Lower ESR Solid Capacitors ensure better electronic conductivity for excellent system performance and longer lifespan.
Funkcijos
Powered by GeForce GTX 1650
NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience
Integrated with 4GB GDDR6 128bit memory
Low profile design with 167mm card length
Supports up to 4 displays