GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 OC 4G
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1656OC-4GD
Prekės kodas (MPN): GV-N1656OC-4GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 255,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1635 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-D DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 15.2 cm x 11.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas GIGABYTE custom-designed cooling system features a unique blade fan, delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures. Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a unified memory architecture, Turing shaders enable awesome performance increases on games. Funkcijos Turing shaders NVIDIA Ansel photo mode GIGABYTE custom-designed cooling system Compact size for easy installation Unique blade fan Ultra cooling Low power loss Longer life Friendly PCB design AORUS engine |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4G - OC Edition - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1635 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-D DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.6 cm x 15.2 cm x 11.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
GIGABYTE custom-designed cooling system features a unique blade fan, delivering an effective heat dissipation capacity for higher performance at lower temperatures. Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a unified memory architecture, Turing shaders enable awesome performance increases on games.
Funkcijos
Turing shaders
NVIDIA Ansel photo mode
GIGABYTE custom-designed cooling system
Compact size for easy installation
Unique blade fan
Ultra cooling
Low power loss
Longer life
Friendly PCB design
AORUS engine