GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 Low Profile
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1656D6-4GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1656D6-4GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 210,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1590 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort 2 x |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a unified memory architecture with twice the cache of its predecessor, Turing shaders enable awesome performance increases on today's games. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler, and quieter gaming experience. Funkcijos Powered by GeForce GTX 1650 NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience Integrated with 4GB GDDR6 128bit memory Low profile design with 167mm card length Supports up to 4 displays |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 4G - graphics card - GF GTX 1650 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 x16 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1590 MHz |
| Cuda cores: | 896 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D (dual link) DisplayPort 2 x |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.9 cm x 16.69 cm x 6.9 cm |
Aprašymas
Featuring concurrent execution of floating point and integer operations, adaptive shading technology, and a unified memory architecture with twice the cache of its predecessor, Turing shaders enable awesome performance increases on today's games. Get 1.4X power efficiency over previous generation for a faster, cooler, and quieter gaming experience.
Funkcijos
Powered by GeForce GTX 1650
NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience
Integrated with 4GB GDDR6 128bit memory
Low profile design with 167mm card length
Supports up to 4 displays