GIGABYTE GeForce GTX 1630 D6 OC
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1630OC-4GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1630OC-4GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 217,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1630 OC 4G - OC Edition - graphics card - NVIDIA GeForce GTX 1630 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1630 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1800 MHz |
| Cuda cores: | 512 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 6.9 cm x 16.7 cm x 3.9 cm |
Funkcijos Powered by GeForce GTX 1630 NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience Integrated with the GDDR6 64 bit memory interface 80 mm unique blade fan Compact size |
| Product description: | Gigabyte GeForce GTX 1630 OC 4G - OC Edition - graphics card - NVIDIA GeForce GTX 1630 - 4 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GTX 1630 |
| Memory: | 4 GB GDDR6 |
| Core clock: | 1800 MHz |
| Cuda cores: | 512 |
| Effective memory clock: | 12000 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | DVI-D DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 6.9 cm x 16.7 cm x 3.9 cm |
Funkcijos
Powered by GeForce GTX 1630
NVIDIA Turing architecture and GeForce Experience
Integrated with the GDDR6 64 bit memory interface
80 mm unique blade fan
Compact size