GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N730D5-2GL
Prekės kodas (MPN): GV-N730D5-2GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 94,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GV-N730D5-2GL - graphics card - GF GT 730 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 2.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 902 MHz |
| Effective memory clock: | 5 GHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-I (dual link) HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.4, DirectX 12 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.467 cm x 14.988 cm |
Aprašymas Gold-plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections. Funkcijos Integrated with GDDR5 64-bit memory interface Features Dual-link DVI-I / HDMI Support PCI Express 2.0 x8 bus interface |
| Product description: | Gigabyte GV-N730D5-2GL - graphics card - GF GT 730 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 2.0 x8 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 902 MHz |
| Effective memory clock: | 5 GHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 3 |
| Interfaces details: | DVI-I (dual link) HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.4, DirectX 12 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.467 cm x 14.988 cm |
Aprašymas
Gold-plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections.
Funkcijos
Integrated with GDDR5 64-bit memory interface
Features Dual-link DVI-I / HDMI
Support PCI Express 2.0 x8 bus interface