GIGABYTE GeForce GT 1030 Silent LP 2GB
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): GV-N1030SL-2GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1030SL-2GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 105,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GV-N1030SL-2GL - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1252 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DVI-D HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.59 cm x 17.49 cm x 6.89 cm |
Aprašymas Introducing an exclusive passive thermal design, the card is covered with a large heat sink, providing great cooling capacity under silent environment. Funkcijos Low-profile design Smooth and crisp visual Durable components |
| Product description: | Gigabyte GV-N1030SL-2GL - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1252 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DVI-D HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 3.59 cm x 17.49 cm x 6.89 cm |
Aprašymas
Introducing an exclusive passive thermal design, the card is covered with a large heat sink, providing great cooling capacity under silent environment.
Funkcijos
Low-profile design
Smooth and crisp visual
Durable components