Gigabyte Gaming Monitor MO32U 699,48x394,73 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO32U
Prekės kodas (MPN): MO32U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 836,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 545.00 mm |
| Gross weight: | 13.52 kg |
| Gross width (mm): | 980.00 mm |
| Net weight: | 8.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3696.00 g |
| Plastic (No PET): | 924.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.62 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 545.00 mm |
| Gross weight: | 13.52 kg |
| Gross width (mm): | 980.00 mm |
| Net weight: | 8.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3696.00 g |
| Plastic (No PET): | 924.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.62 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |