Gigabyte Gaming Monitor M32U-EK 32 ", UHD, 3840 x 2160 pixels, 1 x Audio out, HDMI ports quantity 2, 144 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 591,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 990 mm |
| Gross height (mm): | 192 mm |
| Gross weight: | 14.8 kg |
| Gross width (mm): | 536 mm |
| Net weight: | 13.75 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Tare weight (kg): | 1.05 kg |
| Volume (m3): | 0.10188288 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | M32U-EK |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Cables included: | Power cable, HDMI cable, DP cable, USB Cable |
| No flickering: | Yes |
| Display diagonal: | 32 " |
| HD type: | UHD |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Response time: | 1 ms |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB ports quantity: | 3 x USB 3.0; 1 x USB Type-C |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Swivel angle range: | -30/30 ° |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Colour of product: | Black |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | No |
| Pivot angle: | ° |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Energy efficiency class: | G |
| Output connections: | 1 x Audio out |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Gross depth (mm): | 990 mm |
| Gross height (mm): | 192 mm |
| Gross weight: | 14.8 kg |
| Gross width (mm): | 536 mm |
| Net weight: | 13.75 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000 g |
| Plastic (No PET): | 50 g |
| Tare weight (kg): | 1.05 kg |
| Volume (m3): | 0.10188288 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | M32U-EK |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Cables included: | Power cable, HDMI cable, DP cable, USB Cable |
| No flickering: | Yes |
| Display diagonal: | 32 " |
| HD type: | UHD |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Response time: | 1 ms |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB ports quantity: | 3 x USB 3.0; 1 x USB Type-C |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Swivel angle range: | -30/30 ° |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Colour of product: | Black |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | No |
| Pivot angle: | ° |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Energy efficiency class: | G |
| Output connections: | 1 x Audio out |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |