Gigabyte Gaming Monitor M27UP 27" | Gigabyte
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 392,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 9.08 kg |
| Gross width (mm): | 800.00 mm |
| Net weight: | 6.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1944.80 g |
| Plastic (No PET): | 486.20 g |
| Tare weight (kg): | 2.43 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 11 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 9.08 kg |
| Gross width (mm): | 800.00 mm |
| Net weight: | 6.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1944.80 g |
| Plastic (No PET): | 486.20 g |
| Tare weight (kg): | 2.43 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 11 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |