Gigabyte Gaming Monitor GS27Q EU1 27" SS IPS, 1 ms, 300 cd/m², 165Hz/OC 170 Hz, HDMI ports quantity - 2, Black
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GS27Q EU1
Prekės kodas (MPN): GS27Q EU1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 217,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 1580 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Gross weight: | 7.14 kg |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 740 mm |
| Gross height (mm): | 156 mm |
| Volume (m3): | 0.05772 m³ |
| Net weight: | 5.26 kg |
| Tare weight (kg): | 1.88 kg |
| Palette Qty: | 34 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 1580 g |
| Plastic (No PET): | 300 g |
| Gross weight: | 7.14 kg |
| Gross depth (mm): | 500 mm |
| Gross width (mm): | 740 mm |
| Gross height (mm): | 156 mm |
| Volume (m3): | 0.05772 m³ |
| Net weight: | 5.26 kg |
| Tare weight (kg): | 1.88 kg |
| Palette Qty: | 34 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |