GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q2A EK | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO27Q2A EK
Prekės kodas (MPN): MO27Q2A EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-11 - / 2 vnt. | 712,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 11.63 kg |
| Gross width (mm): | 860 mm |
| Net weight: | 6.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5540 g |
| Tare weight (kg): | 5.54 kg |
| Volume (m3): | 0.064672 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 11.63 kg |
| Gross width (mm): | 860 mm |
| Net weight: | 6.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5540 g |
| Tare weight (kg): | 5.54 kg |
| Volume (m3): | 0.064672 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |