GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q28G EK | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO27Q28G EK
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Pagrindinės savybės
Gross depth (mm):475.00 mm
Gross height (mm):131.00 mm
Gross weight:8.75 kg
Gross width (mm):795.00 mm
Net weight:6.00 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:2750.00 g
Tare weight (kg):2.75 kg
Volume (m3):0.05 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
WEE classification:CL109:2:2017-04-01
Producer:Gigabyte
Palette Qty:17 pc(s)
Warranty:36 month(s)
Gross depth (mm):475.00 mm
Gross height (mm):131.00 mm
Gross weight:8.75 kg
Gross width (mm):795.00 mm