GIGABYTE Gaming Monitor 27" OLED MO27Q2 EK | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO27Q2 EK
Prekės kodas (MPN): MO27Q2 EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 667,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 11.63 kg |
| Gross width (mm): | 860.00 mm |
| Net weight: | 6.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3944.00 g |
| Plastic (No PET): | 986.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.93 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 11.63 kg |
| Gross width (mm): | 860.00 mm |
| Net weight: | 6.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3944.00 g |
| Plastic (No PET): | 986.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.93 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |