GIGABYTE Gaming Monitor 24,5" GS25F2A EK | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GS25F2A EK
Prekės kodas (MPN): GS25F2A EK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 127,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 123.00 mm |
| Gross height (mm): | 414.00 mm |
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 3.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8900.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 123.00 mm |
| Gross height (mm): | 414.00 mm |
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Gross width (mm): | 630.00 mm |
| Net weight: | 3.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8900.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 27 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |