GIGABYTE Gaming Monitor 23,8" GS24F14 | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): GS24F14
Prekės kodas (MPN): GS24F14
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 100,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 4 kg |
| Gross depth (mm): | 653 mm |
| Gross width (mm): | 436 mm |
| Gross height (mm): | 133 mm |
| Volume (m3): | 0.037866164 m³ |
| Net weight: | 3.14 kg |
| Tare weight (kg): | 0.86 kg |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 4 kg |
| Gross depth (mm): | 653 mm |
| Gross width (mm): | 436 mm |
| Gross height (mm): | 133 mm |
| Volume (m3): | 0.037866164 m³ |
| Net weight: | 3.14 kg |
| Tare weight (kg): | 0.86 kg |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |