Gigabyte GAMING A18 3VHK3EEC94SH | Black | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | Windows 11 H
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): 3VHK3EEC94SH
Prekės kodas (MPN): 3VHK3EEC94SH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 2022,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 3.10 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 49 pc(s) |
| Diagonal: | 18 " |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | WQXGA |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | 2.0 Mpix + IR |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 260 |
| Producer product name: | 3VHK3EEC94SH |
| Producer product family: | GAMING A18 |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 3.10 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 49 pc(s) |
| Diagonal: | 18 " |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | WQXGA |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | 2.0 Mpix + IR |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 260 |
| Producer product name: | 3VHK3EEC94SH |
| Producer product family: | GAMING A18 |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |