Gigabyte GAMING A16 3TH-K3EE893SH 16" FHD+ AMD R7 260/16GB/512GB/RTX 5050/Win11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): 3THK3EE893SH
Prekės kodas (MPN): 3THK3EE893SH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1652,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 2.5 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Net weight: | 2.2 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Gross depth (mm): | 30 mm |
| Gross width (mm): | 300 mm |
| Gross height (mm): | 380 mm |
| Volume (m3): | 0.00342 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 260 g |
| Plastic (No PET): | 40 g |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 2.5 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Net weight: | 2.2 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Gross depth (mm): | 30 mm |
| Gross width (mm): | 300 mm |
| Gross height (mm): | 380 mm |
| Volume (m3): | 0.00342 m³ |
| Paper/Pasteboard: | 260 g |
| Plastic (No PET): | 40 g |
| Warranty: | 24 month(s) |