GIGABYTE G27Q 27inch QHD Monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): G27Q
Prekės kodas (MPN): G27Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 403,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte G27Q - LED monitor - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 50 kWh |
| Power consumption (on mode): | 28 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 320 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 92% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm |
| Weight: | 6.7 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos Dashboard Black Equalizer Auto-Update Simple but stylish Alignment Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte G27Q - LED monitor - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Energy consumption per year: | 50 kWh |
| Power consumption (on mode): | 28 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 320 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 92% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm |
| Weight: | 6.7 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
Dashboard
Black Equalizer
Auto-Update
Simple but stylish
Alignment
Perfect viewing angle