GIGABYTE G27FC A 27inch Edge FHD
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): G27FC A
Prekės kodas (MPN): G27FC A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 248,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte G27FC A - LED monitor - curved - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 127% sRGB, 91% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.03 cm x 20.3 cm x 53.1 cm |
| Weight: | 6.4 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. Gigabyte gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos Your super immersive feel in the game Simple but stylish Flicker-free Clear sound Low blue light Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte G27FC A - LED monitor - curved - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 127% sRGB, 91% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.03 cm x 20.3 cm x 53.1 cm |
| Weight: | 6.4 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. Gigabyte gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
Your super immersive feel in the game
Simple but stylish
Flicker-free
Clear sound
Low blue light
Perfect viewing angle