GIGABYTE G27F Monitor 27inch IPS FHD
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): G27F
Prekės kodas (MPN): G27F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 328,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte G27F - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 44 kWh |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.31125 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 125% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1ms response time FHD with 144Hz 8-bit color, 95% DCI-P3 Simple but stylish Black Equalizer OSD Sidekick Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte G27F - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 44 kWh |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.31125 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 125% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.904 cm x 20.297 cm x 51.888 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. GIGABYTE gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1ms response time
FHD with 144Hz
8-bit color, 95% DCI-P3
Simple but stylish
Black Equalizer
OSD Sidekick
Perfect viewing angle