GIGABYTE G27F 2 27inch IPS Monitor 1
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): G27F 2
Prekės kodas (MPN): G27F 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 286,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte G27F 2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 170 Hz, DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 165 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.3108 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.511 cm x 19.363 cm x 53.566 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos The last mile for your gaming system 1 ms response time 8-bit color, 95% DCI-P3 FHD with 165 Hz (OC 170 Hz) Simple but stylish OSD Sidekick Black equalizer |
| Product description: | Gigabyte G27F 2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 170 Hz, DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 165 Hz) |
| Pixel pitch: | 0.3108 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours (8-bit) |
| Colour gamut: | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.511 cm x 19.363 cm x 53.566 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos
The last mile for your gaming system
1 ms response time
8-bit color, 95% DCI-P3
FHD with 165 Hz (OC 170 Hz)
Simple but stylish
OSD Sidekick
Black equalizer