GIGABYTE G24F 2 23.8inch SS IPS Monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): G24F 2
Prekės kodas (MPN): G24F 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 258,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte G24F - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 18 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1100:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 125% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54.1 cm x 13.675 cm x 51.93 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. Gigabyte gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance. Funkcijos 1 ms MPRT response time FHD with 165Hz (OC 170Hz) 8-bit color, 90% DCI-P3 Simple but stylish OSD Sidekick Timer Dashboard Black equalizer Auto-update Perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte G24F - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 18 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1100:1 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 125% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54.1 cm x 13.675 cm x 51.93 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.2, TUV Eyesafe Display Certification |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
As an unseen player, monitor is often being underestimated. The truth is monitors form as a synergistic effect and bring out the best performance of PC components. Gigabyte gaming monitors offer the ultimate specifications and quality, users can truly enjoy upscale performance without the need for extravagance.
Funkcijos
1 ms MPRT response time
FHD with 165Hz (OC 170Hz)
8-bit color, 90% DCI-P3
Simple but stylish
OSD Sidekick
Timer
Dashboard
Black equalizer
Auto-update
Perfect viewing angle