Gigabyte Curved Gaming Monitor G27FC A 27 " VA FHD 1920 x 1080 pixels 16:9 1 ms 250 cd/m² Black HDMI ports quantity 2 165 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 204,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 695 mm |
| Gross height (mm): | 460 mm |
| Gross weight: | 8.89 kg |
| Gross width (mm): | 245 mm |
| Net weight: | 6.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2300.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| Volume (m3): | 0.0783265 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| PET: | 2700.00 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | G27FC A |
| Producer product family: | Curved Gaming Monitor |
| Cables included: | Power, HDMI, DP, USB |
| No flickering: | Yes |
| Display diagonal: | 27 " |
| HD type: | FHD |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Response time: | 1 ms |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB ports quantity: | 2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Swivelling: | No |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Colour of product: | Black |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Panel type: | VA |
| TV tuner integrated: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Energy efficiency class: | F |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 695 mm |
| Gross height (mm): | 460 mm |
| Gross weight: | 8.89 kg |
| Gross width (mm): | 245 mm |
| Net weight: | 6.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2300.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.50 kg |
| Volume (m3): | 0.0783265 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| PET: | 2700.00 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | G27FC A |
| Producer product family: | Curved Gaming Monitor |
| Cables included: | Power, HDMI, DP, USB |
| No flickering: | Yes |
| Display diagonal: | 27 " |
| HD type: | FHD |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Response time: | 1 ms |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| USB ports quantity: | 2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Swivelling: | No |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Colour of product: | Black |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Panel type: | VA |
| TV tuner integrated: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Energy efficiency class: | F |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Palette Qty: | 22 pc(s) |